Tak nějak... Podcast

Tak nějak... Podcast

Hudební

Podcast, ve kterém dva gympláčtí "alfasamci" řeší současné problémy, ale i zprávy ze světa (nejen) politiky! Nouze není ani o zajímavé hosty, se kterými Matyáš Kočí (YouTuber a karlovický alfasamec) a Jakub Holler (bruntálský DJ Vellociraptor) hovoří o problémech a dění mimojiné okolo jejich životů. To vše vždy v neděli v 19:00, kdy vychází nová epizoda podcastu! Podívejte se s námi na to, co je ve světě nového! Jónó, a nebo navopak! Socials: TikTok: @tak_nejak_cast Instagram: @taknejakcast YouTube: Tak nějak... E-mail: taknejakcast@gmail.com Použitá hudba: Pet Shop Boys - Always On My Mind

Otevřít na Spotify

Epizody podcastu

3. 6. 202435 min 1 s

Šimon Hrdlička: V kabaretu je možné vše, člověka nic nesvazuje | #30

Do našeho podcastu přijal pozvání brněnský kabaretní i divadelní herec, moderátor a zakladatel Divadla Kapitola Šimon Hrdlička. Ten je nově i moderátorem živé divadelní a kabaretní talkshow Chit Chat Club, která se koná každý měsíc v brněnském Cabaretu Des Peches! V čem je kabaretní umění oproti divadelnímu jiné? Jaké bylo moderování Brno Pride Week-u 2024? A jak se dostal do německé talentové soutěže? To a nejen to se dozvíte v jubilejním třicátém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Jónó, anebo navopak! Epizoda byla nahrána ve studiu studentského rádia Masarykovy univerzity Radia R.

28. 4. 202433 min 31 s

Královský pár za MUNI: Anežka Štrbová & Martin Tokoš | EVENT SPECIAL

V tomhle speciálním díle podcastu jsme jako hosty přivítali vybrané kandidáty na královský pár Majálesu Brno 2024, jimiž jsou studenti Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity Anežka Štrbová a Martin Tokoš! Do 11. května, kdy proběhne samotný Majáles na Výstavišti, můžete pro Anežku s Marťasem na webu brno.majales.cz hlasovat a pomoct jim sebrat královskou korunu! Na jaké kapely se královský pár těší na Majálese nejvíc? O jakých aktivitách při loňském Majálesu nám Anežka s Marťasem povyprávěli? Na jaké jejich vystoupení se můžeme těšit? A proč byste měli hlasovat zrovna pro ně? To a nejen to se dozvíte v tomto event specialu podcastu Tak nějak... s Jakubem Hollerem a Matyášem Kočím! Jónó, anebo navopak! Tato epizoda byla nahrána ve studiu studentského rádia Masarykovy univerzity Rádia R.

21. 4. 20241 h 20 min 23 s

Trocha Klidu: Hudbu nahráváme nazí | #29

V aktuálním díle podcastu jsme jako hosty přivítali šumpersko-olomouckou kapelu Trocha Klidu. Ta má na Spotify i YouTube statisíce přehrání, a to díky hitům jako Šoumou, Nechci se tě dotknout nebo Varuju. Kapela v březnu vydala druhé album Splněnej sen, ke kterému vyjela i na kratší turné a nechyběla ani zastávka v Brně! Do pořadu přijali pozvání kytarista Michal Juřička a kytarista, zpěvák a frontman kapely Dan Holý! Sekce: 00:00:00 - #1: Život a muzikantské začátky 00:24:18 - #2: Kariéra a tvorba kapely 00:50:00 - #3: Nové album Splněnej sen 01:06:37 - #4: Instagram Deep-Dive Proč jsou na novém albu temnější, než na debutu? Na jaký song je kapela nejvíce hrdá? Jaké byly její začátky? A plánuje nějaké pokračování písně Fábie Pistácie? To a nejen to se dozvíte v devětadvacáté epizodě podcastu Tak nějak... s Jakubem Hollerem a Matyášem Kočím. Jó nó, anebo navopak! Epizoda byla nahrána ve studiu studentského rádia Masarykovy univerzity Radia R!

14. 4. 202416 min 28 s

ENCOUNTER Festival s Helenou Gricovou | EVENT SPECIAL

V aktuálním speciálním díle podcastu jsme se zaměřili na Mezinárodní festival uměleckých škol ENCOUNTER, který bude probíhat tradičně v Brně od 16. do 20. dubna 2024! Aktuální 34. ročník se bude zabývat tématikou "Bouře/The Storm". Právě jeho umělecká ředitelka Helena Gricová k nám přijala pozvání! Co na festivale všechno uvidíme? Proč zrovna tématika "bouře"? Bude i nějaký mimo-festivalový program festivalu? To a nejen to se dozvíte v tomto krátkém speciálu podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Jó nó a nebo navopak! Tato epizoda byla nahrána ve studiu studentského rádia Masarykovy univerzity Radia R.

31. 3. 20241 h 45 min 42 s

Vladimír Kořen: (Ne)jsem příbuzný s bábou pod kořenem | #28

Do nejnovějšího dílu podcastu přijal pozvání popularizátor vědy, komunální politik, žurnalista, pedagog a v neposlední řadě moderátor kultovních Zázraků přírody Vladimír Kořen! Zábavný a naučný pořad je již patnáctiletou stálicí ČT1 se statisíci sledujícími každý týden. Pořad moderuje spolu s Marošem Kramárem a každou epizodu nechybí ani unikátní hosté! Sekce: 00:00:34 - #1: Život a kariéra 00:30:42 - #2: Společnost a příroda 01:06:33 - #3: Zázraky přírody Jak dlouho zabere příprava jedné epizody Zázraků přirody? Co je pro Vladimíra největším zázrakem? Jak Vladimír vychází s Marošem Kramárem mimo kamery? A jaké pozitiva viděl ve funkci starosty Říčan? To a nejen to se dozvíte v osmadvacáté epizodě podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem. Jó no, anebo navopak! Epizoda byla nahrána ve studiu studentského Radia R Masarykovy univerzity! Děkujeme za to!

17. 3. 20241 h 17 min 52 s

Nuoc Mam: Jsou Češi rasisti? | #27

V posledním díle podcastu jsme měli jako hosty Betty a Kiena z podcastu Nuoc Mam, což je brněnský čtyřčlenný projekt, který se zabývá vietnamskou kulturou (nejen) v Česku, ale i aktuálními společenskými problémy, jako jsou sexismus, rasismus, atd. Sekce: 00:00:00 - #1: O podcastu 00:12:16 - #2: Život ve Vietnamu a stereotypy 00:32:10 - #3: Sociální sítě a společenské problémy dneška Jaký mají naši hosté názor na adopci dětí homosexuálními páry? Jsou Češi vůči Vietnamcům rasističtí? Je pro tvorbu contentu lepší Instagram, nebo TikTok? A věří, že do politiky vstoupí lidé s progresivnějšími názory? To a nejen to se dozvíte v sedmadvacátém díle podcastu Tak nějak... s Jakubem Hollerem a Matyášem Kočím. Jó nó, anebo navopak! Epizoda byla nahrána ve studiu studentského Rádia R Masarykovy univerzity!

3. 3. 202458 min 25 s

Holky z Brna: Za děvčaty z Brna choď? | #26

Pozvání do podcastu přijala Michaela Lovětínská, která je společně s Danielou Sedláčkovou tváří projektu Holky z Brna! Účet pravidelně zveřejňuje mimo jiné kulturní i gastronomické tipy na to, co navštívit v Brně. Loni slavily velký úspěch se svojí první brněnskou párty, která byla tematicky zaměřená na dobu 2000s, a která se odehrála v ArtBaru. Sekce: 00:00:00 - #1: O projektu 00:22:33 - #2: Krásy i (ne)krásy Brna 00:42:56 - #3: Instagram Deep-Dive Je Starobrno stinnou stránkou Brna? Kolik času týdně věnují Holky z Brna tvorbě contentu? Mají v plánu další párty? A budou zakládat klub? To a nejen to se dozvíte v šestadvacátém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem, který byl nahrán ve studiu Rádia R, studentského rádia Masarykovy univerzity! Jó no, a nebo navopak!

13. 2. 20241 h 10 min 22 s

Turista Svaťa: Může se stát cokoliv. Jistota neexistuje | #25

Našim dalším hostem je známý brněnský cestovatel Svatopluk Kreidl alias Turista Svaťa! Je znám zejména díky svým low-cost cestám na Ukrajinu, do Moldavska či na Kavkaz, kam se vydal se svým Seatem Ibizou za 8 tisíc Kč! Sekce: 00:00:00 - #1: Úvod, život a domácí cesty 00:20:31 - #2: Cestovatelské začátky a Svaťovy země 00:53:48 - #3: Rady a tipy pro cestovatele Jak se cítil loni na Ukrajině? Co je nejkouzelnějšího na low-cost cestování? Dá se dobře vydělat kurýrováním? To a nejen to se dozvíte v pětadvacáté epizodě podcastu Tak nějak..., s Jakubem Hollerem a Matyášem Kočím, která byla nahrána ve studiu studentského rádia Masarykovy univerzity Radiu R!

21. 1. 20241 h 1 min 18 s

VOXEL: Jsem jesenický Calin | #24

Pozvání do našeho prvního rozhovoru roku 2024 přijal český zpěvák a písničkář Václav Lebeda alias VOXEL, autor hitů V naší ulici, My 2 jsme se našli nebo V síti! Epizoda byla nahrána ve studiu Radia R, studentského rádia Masarykovy univerzity. Sekce: 00:00:00 - #1: Úvod a kariéra 00:22:44 - #2: Hudba a tvorba 00:39:50 - #3: IG Deepdive 00:44:30 - #4: Život a druhý koníček Kolik stojí nahrání jednoho singlu ve studiu? Koho Voxel považuje za největší objev české scény? A jak se dostal k parfumářství? To a nejen to se dozvíte ve čtyřiadvacáté epizodě podcastu Tak nějak..., s Jakubem Hollerem a Matyášem Kočím! Od února nový vysílací čas hudebního Tak nějak... na Radiu R! Stay tuned pro více informací!

3. 12. 20231 h 9 s

Call Dominika: Už nejsem SLEPÁ MAIN | #23

Po dlouhé době jsme tu i s hostem! Pozvání totiž přijala slovenská indie popová zpěvačka Call Dominika, držitelka dvou Ruka Hore Awards 2022, a to za Zpěvačku roku a Objev roku. Nahráváno ve studiu Rádia R, tedy rádia Masarykovy univerzity v Brně. Sekce: 00:00:00 - #1: Úvod a hudba 00:17:55 - #2: Kariéra 00:34:23 - #3: Společnost, sociální sítě 00:53:19 - #4: Závěr Je situationship horší než rozchod? Je těžké být mladým umělcem na Slovensku? Jak interaguje se svými fanoušky? O čem jsou Dominičiny stěžejní songy? To a nejen to se dozvíte v třiadvacáté epizodě podcastu Tak nějak..., s Jakubem Hollerem a Matyášem Kočím! Poslouchejte náš pořad Tak nějak...Hudebně na radio-r.cz každé pondělí od 15:30!

15. 10. 202340 min 30 s

Hudební speciál! | #22

Sekce: 00:00 - Úvod 03:45 - Představení hudby 14:45 - Psaní textu a rap 21:44 - Fanouškovská korespondence 29:10 - Hudba Nový koncept Tak nějak... freestyle je tady! Jak se Maty popral s touto výzvou? Přišla řada na agresivní rap, nebo zamilovaný text? A jakou hudbu rádi posloucháme? To a nejen to se dozvíte ve dvacátém druhém díle našeho podcastu Tak nějak...! Podcast socials: TikTok: @tak_nejak_cast Instagram: @taknejakcast, @matykoci, @jakubholler Nezapomeňte nám dát sledování, ať vám žádný další díl neunikne! Jó nó, a nebo navopak!

24. 9. 20232 min 20 s

Novinky v Tak nějak...?!

Co můžete čekat od druhé sezóny našeho nového a krásného podcastu? V tomto krátkém informačním teaseru se to dozvíte!

10. 9. 20231 h 12 min 43 s

Pavel Šalitroš (ČÁST 2.): Nemít čas je výmluva, je to jenom o prioritách. | #21

Druhá část nejnovějšího dílu je tu! Sekce: Cvičení a fitness: 00:20 Zdravý životní styl, společnost: 26:57 Co si Pavel myslí o transgender sportovcích? Jak je nejideálnější cvičit? Patří doping do juniorských kategorií? Jak kvalitně jíst, spát a zdravě žít? To a nejen to se dozvíte v druhé části jednadvacáté epizody podcastu Tak nějak..., kde Jakub Holler a Matyáš Kočí zpovídají fitness trenéra, moderátora a herce Pavla Šalitroše. Jó nó a nebo navopak!

3. 9. 202353 min 56 s

Pavel Šalitroš: Když jste fitness trenér, který nemá svaly, je těžké prorazit | #21

Tak nějak... je zpátky! Sekce: Bruntál a mládí: 03:10 Kariéra: 17:05 Je větší zájem o posilování dobrým znamením do budoucna? Co říká na spolupráci s Tomášem Ujfalušim či Andrejem Babišem? Na co je za svou kariéru nejvíce pyšný? To a nejen to se dozvíte v prvním díle druhé řady podcastu Tak nějak..., kde Jakub Holler a Matyáš Kočí zpovídají fitness trenéra, moderátora a herce Pavla Šalitroše. Druhá část příští neděli v 19:00! Jó nó a nebo navopak!

2. 7. 20231 h 6 min 3 s

Letní lásky | #20

Jak hodnotíme městské slavnosti v Bruntále? Jaké jsou naše nejlepší a nejhorší zážitky o prázdninách? Raději milovat a nebýt milován, nebo nemilovat a být milován? To a nejen to se dozvíte v jubilejním dvacátém díle podcastu Tak nějak..., kde Jakub Holler a Matyáš Kočí diskutují na téma prázdniny! Sledujte nás i na TikToku - @tak_nejak_cast, na Instagramu - @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Sekce: Sekce #1: Prázdniny - 0:02:25 Sekce #2: Q&A z Instagramu - 0:44:35

25. 6. 20231 h 49 min 34 s

Brixtn: Z Nové Pláně na Rock For People | #19

Jaký byl nejtrapnější moment bratrů Jelenových na koncertě? Jaké bylo setkání s Nothing But Thieves? Jak vidí své bývalé kapely On The Way a Donaha? A můžeme se bavit i bez alkoholu? To a nejen to se dozvíte v devatenáctém díle podcastu Tak nějak..., kde Matyáš Kočí a Jakub Holler zpovídají Matěje a Štěpána Jelena, hudebníky aktuálně působící v kapele Brixtn! Sledujte nás i na TikToku - @tak_nejak_cast, na Instagramu - @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak! Sekce: Sekce #1: Bruntál a kultura v něm - 0:01:23 Sekce #2: Hudba, život a aktuální dění - 0:09:19 Sekce #3: Bývalé kapely On The Way a Donaha - 0:45:23 Sekce #4: O Brixtnu - 1:03:43

11. 6. 20231 h 39 min 14 s

StandaShow: Kde nejlépe nabourat Teslu? | #18

Co je nejlepšího na Bruntálu? Jak Standa přichází na své hosty? Co si myslí o politicích, posledních prezidentských volbách či elektromobilitě? A chtěl by bojovat v Clash of the stars? To a nejen to se dozvíte v osmnáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem, jehož speciálním hostem je YouTuber, tvůrce podcastů, moderátor, CEO of TALKTV a milovník Bruntálu Stanislav Hruška, známý jako StandaShow! Sledujte nás i na TikToku - @tak_nejak_cast, na Instagramu - @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak! Sekce: Sekce #1: Život v Bruntále (0:01:35) Sekce #2: Standova kariéra (0:31:55) Sekce #3: Česká mediální i politická scéna (0:56:15)

28. 5. 202352 min 49 s

Jindra Holubec: Kontrolujte svý péro! | #17

Jak se spolupracovalo se Třemi tygry? Jaká je Jindrova inspirace pro jeho hudební tvorbu, respektive kontrolování svého péra? Nejzajímavější zážitek z míst, kde hrál? A co se mu nejvíce líbí na Ostravě či Jeseníkách? To a nejen to se dozvíte v sedmnáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem, jehož hostem je hudebník, zpěvák, aktuálně frontman skupiny Fredy&Krasty Jindra Holubec! Sledujte nás i na TikToku - @tak_nejak_cast, na Instagramu - @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak!

14. 5. 20231 h 1 min 37 s

Lifestyloví odborníci | #16

Čtrnáct štiplavých otázek z extra.cz! Jaký je náš názor na žárlivost? Máme nějaké lifestylové vzory? A jaké jsou naše plány na nadcházející týdny? To a nejen to se dozvíte v šestnáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Nově nás můžete sledovat i na TikToku - @tak_nejak_cast, sledovat nás můžete i na Instagramu @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda za dva týdny v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak! Sekce: 0:01:44 - Sekce #1: Rozbor odborného článku z Extra.cz 0:33:58 - Sekce #2: Životní styl

7. 5. 202358 min 49 s

Nostalgie | #15

Co se dá studovat na toaletě restauračního zařízení? Na co vzpomínáme z dětství nejraději? A hlavně - Co rajcuje Matyho? To a nejen to se dozvíte v patnáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Nově nás můžete sledovat i na TikToku - @tak_nejak_cast, sledovat nás můžete i na Instagramu @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak! Sekce: 00:02:24 - Sekce #1: (Ne)významné události, maturity 00:25:36 - Sekce #2: Nostalgie, vzpomínky

30. 4. 202354 min 55 s

Vztahová poradna | #14

Jaké pochutiny si při nahrávání podcastu dopřáváme tentokrát? Jaký je náš názor na nevěru? A jak vidíme maturity a přijímací zkoušky? To a nejen to se dozvíte ve čtrnáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Nově nás můžete sledovat i na TikToku - @tak_nejak_cast, sledovat nás můžete i na Instagramu @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak! Timestamps: 00:01:46 - Sekce #1: (Ne)významné události 00:23:06 - Sekce #2: Otázky z instagramu a novinky ze života

24. 4. 20231 h 1 min 55 s

Marian Polák: Planeta Česko | #13

V čem je obtížná práce dokumentaristy? Jaká je hostova nejoblíbenější lokalita v Jeseníkách? A jak se pracovalo s Miroslavem Táborským či s Kryštofem Hádkem? To a nejen to se dozvíte v třináctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem, jehož hostem je režisér, kameraman, dokumentarista a milovník české přírody mimo jiné nominovaný na Českého lva Marian Polák! Nově nás můžete sledovat i na TikToku - @tak_nejak_cast, sledovat nás můžete i na Instagramu @taknejakcast! Dotazy a témata můžete zasílat i na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak!

16. 4. 202348 min 36 s

Budeme uměle inteligentní? | #12

Co se důležitého za poslední dva týdny přihodily? Opravdu ztrácejí Velikonoce své kouzlo? A co všechno dokázal ChatGPT u nás? To a nejen to se dozvíte ve dvanáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Nově jsme pod jménem Tak nějak... i na YouTube! Kromě toho nás ale můžete sledovat na instagramovém účtě @taknejakcast a případné dotazy či návrhy na další témata můžete směřovat na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak...! Timestamps: 00:00:58 - Sekce #1: Úvodní sekce 00:06:44 - Sekce #2: Rekapitulace důležitých aktualit 00:33:56 - Sekce #3: Umělá inteligence

2. 4. 20231 h 2 min 22 s

Pavel Šuba: Tajemství zapadlé osady | #11

Jaké je kouzlo osady Morgenland? Co obnáší práce reportéra ve válečném terénu? A jaký je recept na zaručené kliknutí na článek? To a nejen to se dozvíte v jedenáctém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Tentokrát naše pozvání přijal bývalý televizní reportér a současný editor Českého rozhlasu Pavel Šuba! Nově jsme pod jménem Tak nějak... i na YouTube! Kromě toho nás ale můžete sledovat na instagramovém účtě @taknejakcast a případné dotazy či návrhy na další témata můžete směřovat na email taknejakcast@gmail.com! Nová epizoda v neděli v 19:00! Jónó a nebo navopak...! Timestamps: Sekce #1 - (Ne)významné události: 0:01:51 Sekce #2 - Rozhovor s Pavlem Šubou: 0:09:57

26. 3. 20231 h 24 min 36 s

Pishta: Jak chutná náplň do mlhovače? | #10

Koho bere náš host za největší hudební inspiraci? Co má v blízké budoucnosti v plánu? A je vůbec možné, aby se někomu narodilo praprapravnouče? To a nejen to se dozvíte v nejnovějším díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem. Hostem tentokrát není nikdo jíný, než Štěpán Matela, známý jako Pishta! Nezapomeňte sledovat náš Instagram @taknejakcast, další návrhy na témata pro budoucí díly posílejte na email taknejakcast@gmail.com! Nově nás najdeš i na YouTube! Nový díl klasicky v neděli v 19:00! Timestamps: Sekce #1 - (Ne)významné události: 0:02:18 Sekce #2 - Otázky, rozhovor, to nebo to s hostem: 0:14:18 Sekce #3 - Hudba a život: 0:47:09

19. 3. 202352 min 12 s

Podcastová deprese | #9

Proč je dnešní díl tak bizarní? Jak to máme se zvířátky? A jak překonat deprese?... To a nejen to se dozvíte v nejnovějším díle našeho podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Nezapomeňte sledovat náš Instagram @taknejakcast či nám zasílejte dotazy, nebo nová témata na emailovou adresu taknejakcast@gmail.com! Nové díly vždy v neděli v 19:00! A nebo navopak! Timestamps: 4:45 - Sekce #1: (Ne)významné události 20:05 - Sekce #2: Dotazy z instagramu 28:53 - Sekce #3: Téma týdne: Deprese

12. 3. 20231 h 6 min 28 s

Tomina Rybina: Kouzelná honitba | #8

Kdo je to Kouzelník Rybina? Jakému sportu se věnuje? A proč by si nekoupil žádnou (sexuální) hračku? To a nejen to se dozvíte v osmém díle podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Nezapomeňte nás sledovat i na instagramu @taknejakcast či nám zasílejte návrhy na nová témata na mail taknejakcast@gmail.com! Nové díly vždy v neděli v 19:00! A nebo navopak! Timestamps: 3:18 - #1: (Ne)významné události

26. 2. 202353 min 6 s

Společenská krize | #7

Jaké jsou naše názory na stále probíhající válku na Ukrajině? Jak řešíme naše osobní krize? A jaké oficiálně uznané státní aroma by mělo mít Česko? To a nejen to se dozvíte v již sedmém dílu našeho podcastu Tak nějak... s Matyášem Kočím a Jakubem Hollerem! Timestamps: Sekce #1: 03:22 - (Ne)seriózní události Sekce #2: 15:25 - Roční výročí války Sekce #3: 35:48 - Osobní krize, volný čas & prokrastinace Nezapomeňte nás sledovat na instagramu @taknejakcast či nám zasílejte dotazy, návrhy na další témata nebo tipy na to, kdo bude dalším hostem, na emailovou adresu taknejakcast@gmail.com! Nové díly vždy v neděli v 19:00! A nebo navopak...!

20. 2. 20231 h 13 min 17 s

Barbora Bulová: Muži, ženy a Poláci | #6

Z jakého galského oppida náš host pochází? Proč by si měli Poláci dávat v našich krajinách pozor? A jaká je společnost z pohledu žen a mužů? To vše se dozvíte v nejnovějším díle podcastu Tak nějak..., tentokráte s hostem Barčou Bulovou! Timestamps: Sekce #1: 03:40 (Nejserióznější události) Sekce #2: 17:15 (Co bys spíš?) Sekce #3: 47:16 (Ženy a muži) Nezapomeňte nás sledovat na instagramu @taknejakcast či nám posílat témata pro nadcházející díly na email taknejakcast@gmail.com! Nové díly nově každou neděli od 19:00! A nebo navopak!

13. 2. 20231 h 1 min 23 s

Schovaní za klávesnicemi | #5

Co jsme měli včera na oběd? Jaké mají dopad sociální sítě na dnešní mládež? A jak si nově zařídil svůj domeček náš vzor Michal Nesvadba? To a nejen to se dozvíte v již pátém díle podcastu Tak nějak...! Jakékoliv dotazy či témata pro nadcházející epizody nám zasílejte na instagramovou stránku @taknejakcast nebo na emailovou adresu taknejakcast@gmail.com! Další díl i s hostem v pondělí v 19:00!

5. 2. 202357 min 37 s

Petr Kaufmann: Velmistrův řád | #4

Co je to "vesmír"? Co dostal náš host na Vánoce za dárek? A proč si máme opět a zase dávat pozor na ptáky? To a nejen to se dozvíte ve čtvrtém díle podcastu Tak nějak..., kam přijal pozvání i slavný Petr Kaufmann! Že ho neznáte? Nebojte, poznáte! Své návrhy na hosty, témata či vaše dotazy posílejte na emailovou adresu taknejakcast@gmail.com nebo na instagram @taknejakcast!

30. 1. 202357 min 43 s

Generál feťáků | #3

Jak vidíme výsledky voleb? Jak si vede trh s plastickými operacemi? A jak to má Kuba s holkami? To a nejen to se dozvíte ve třetím díle podcastu Tak nějak...! Své návrhy, popřípadě dotazy směřujte na instagramovou stránku @taknejakcast či na emailovou adresu taknejakcast@gmail.com!

23. 1. 20231 h 2 min 22 s

Tobiáš Krpec: O holkách a submisivních psech | #2

Jak vypadá situace před volbami? Proč se vyplatí na dovolenou jezdit do Bangladéše? A k čemu má náš host sklony, když se opije? To a nejen to se dozvíte ve druhém díle našeho Tak nějak... podcastu! Dotazy či návrhy na další témata pište na emailovou adresu taknejakcast@gmail.com nebo na Instagramový účet @taknejakcast, který se vyplatí sledovat!

17. 1. 202354 min 26 s

Volební komedie | #1

Koho volíme? Proč by si měl každý hlídat své ptáky? A jak to má Maty s holkami? To vše a nejen to se dozvíte v dnešní první epizodě Tak nějak... Podcastu! taknejakcast@gmail.com!